آمار

تعداد نشریات8
تعداد شماره‌ها301
تعداد مقالات3,195
تعداد مشاهده مقاله2,732,755
تعداد دریافت فایل اصل مقاله1,710,016
نادری, ساسان, صادقی, حیدر, امیرسیف الدینی, محمدرضا. (1401). تاثیر آنی تحریک ریتمیک شنوایی با تمپو و میزان های مختلف بر متغیرهای فضایی-زمانی، تقارن، هماهنگی و تغییرپذیری هنگام راه رفتن به سمت جلو و عقب در بیماران مبتلا به مالتیپل اسکلروزیس. , 8(9), -.
ساسان نادری; حیدر صادقی; محمدرضا امیرسیف الدینی. "تاثیر آنی تحریک ریتمیک شنوایی با تمپو و میزان های مختلف بر متغیرهای فضایی-زمانی، تقارن، هماهنگی و تغییرپذیری هنگام راه رفتن به سمت جلو و عقب در بیماران مبتلا به مالتیپل اسکلروزیس". , 8, 9, 1401, -.
نادری, ساسان, صادقی, حیدر, امیرسیف الدینی, محمدرضا. (1401). 'تاثیر آنی تحریک ریتمیک شنوایی با تمپو و میزان های مختلف بر متغیرهای فضایی-زمانی، تقارن، هماهنگی و تغییرپذیری هنگام راه رفتن به سمت جلو و عقب در بیماران مبتلا به مالتیپل اسکلروزیس', , 8(9), pp. -.
نادری, ساسان, صادقی, حیدر, امیرسیف الدینی, محمدرضا. تاثیر آنی تحریک ریتمیک شنوایی با تمپو و میزان های مختلف بر متغیرهای فضایی-زمانی، تقارن، هماهنگی و تغییرپذیری هنگام راه رفتن به سمت جلو و عقب در بیماران مبتلا به مالتیپل اسکلروزیس. , 1401; 8(9): -.


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب